Awangardowe drewno

2020-09-11

Ułożenie paneli to podstawowa czynność, jaką musimy zrobić, aby cieszyć się nienaganną podłogą w naszych pomieszczeniach. Warto zwrócić uwagę, że panele merbau https://centrumparkieciarza.pl/produkty/tarasy/ nie przykręcamy czy przytwierdzamy ich bezpośrednio do podłoża.


Swobodny system łączenia

Każdy panel ma taki odpowiedni rodzaj zamka, który pozwala nam to wszystko połączyć w jedną całość. Panele są same w sobie dosyć ciężkie, dzięki czemu trzymają się idealnie na podłodze. Pamiętajmy jednak, że przy montażu wspomnianego rozwiązania musimy zachować pewne zasady montażu. Po pierwsze trzeba idealnie oczyścić całe podłoże. Podłoga musi być pozbawiona nierówności, tylko wtedy mamy pewność, że wspomniane panele będą się dobrze trzymać. Taki materiał po ułożeniu potrzebuje także dodatkowej izolacji, a w tym wypadku doskonale sprawdzi się folia paroizolacyjna.


Technika powie nam więcej

Trzeba jednak mieć świadomość, że warunki w tym temperatura podczas ułożenia paneli. Jak się okazuje, wszystko musi być precyzyjnie zrobione, bo w innym wypadku panele mogą się niewłaściwie ułożyć. Musimy więc zadbać o szczegóły, bez tego nie uda nam się osiągnąć założonej jakości.

@ Copyright 2018