Dlaczego kalendarze trójdzielne są nadal popularne i pomocne ?

2020-07-09

Pomimo tego, że dziś wielu z nas posiada kalendarze i notatniki w swoich telefonach czy smartfonach, klasyczne, papierowe kalendarze nadal nam służą i nie chcemy z nich rezygnować. Obecnie, dostępność i różnorodność tradycyjnych kalendarzy jest ogromna.

Popularne wciąż są kalendarze trójdzielne https://alselkalendarze.pl - wykorzystywane zarówno w biurach, przychodniach, jak i w domach Są bardzo pomocne w organizowaniu i planowaniu naszych działań. Cechą charakterystyczną kalendarzy trójdzielnych jest podział – jak sama nazwa wskazuje - na trzy miesiące. Pośrodku ustawiamy aktualny miesiąc, na górze miesiąc poprzedni, a na dole kolejny miesiąc. Taki podział kalendarzy trójdzielnych wiele nam ułatwia i dzięki temu możemy szybko spojrzeć i sprawdzić datę z poprzedniego czy następnego miesiąca, nie tracąc czasu na przekładanie kart kalendarza. Dodatkowo, bardzo pomocny w kalendarzach trójdzielnych jest plastikowy pasek z czerwoną ramką/okienkiem, służący do zaznaczenia aktualnego dnia w bieżącym miesiącu.

Uniwersalne kalendarze trójdzielne są również znakomitym nośnikiem reklamowym. Ich zaletą jest duża powierzchnia, co umożliwia jeszcze bardziej efektywną formę promocji.


@ Copyright 2018