Na czym polega laminacja rzęs?

2020-09-08

Nie da się ukryć, że naturalny wygląd rzęs nie zadowala zawsze kobiet, którym jednak zależy na wyrazistym oraz intensywnym spojrzeniu. Rzęsy są bardzo często jasne, rzadkie oraz rosną w prostej linii. Nawet oczekiwanego efektu nie uzyska się po użyciu tuszu do rzęs.


Nieco więcej szczegółów

Warto wiedzieć, że laminacja rzęs https://ohmani.pl/laminacja-rzes/ jest zabiegiem, który wykonywany jest bezpośrednio po liftingu rzęs. Na czym polega laminacja rzęs? Tak naprawdę chodzi o nałożenie na rzęsy odżywki wartościowej, a więc keratynowego olejku. Jego bogactwa, takie jak same proteiny zboża, keratyny oraz soi wpłyną świetnie zarówno na strukturę wewnętrzną rzęs, jak i także ich zewnętrzną kondycję. Dzięki właśnie laminacji rzęs są one niezmiernie nawilżone oraz odbudowane solidnie. Dzięki temu są niezmiernie podkręcone.

Po zabiegu rzęsy będą uniesione widocznie oraz także pogrubione. Jakby tego było mało możemy również liczyć na ich znacznie wzmocniony koloryt. Jak najbardziej nam się podoba takowy scenariusz. Zabieg jest świetny.  

@ Copyright 2018