Ile kosztuje sprowadzenie auta z USA?

2020-07-21

Jeśli chodzi o finanse, które są niezbędne do sprowadzenia samochodu z terenu Stanów Zjednoczonych to musimy się przygotować na trochę bardziej dokładną analizę. Przede wszystkim musimy brać pod uwagę takie opłaty jak udział w licytacji, opłacenie mechanika, który sprawdzi samochód, ale nie zapominajmy, że koszt sprowadzenia auta z usa https://bestclassiccar.eu/procedury-i-koszty-importu-samochodu-z-usa-auta-z-usa-bestclassiccar to również będzie transport.


Licytacja przed sprowadzeniem auta z USA


Udział w licytacji to oczywiście nie będzie zbyt duży koszt. Zapłacimy za to zwykle od 150 do 200 USD w zależności od konkretnej usługi. Można też zrzucić taki obowiązek na pośrednika, ale wtedy suma kosztów sprowadzenia auta z usa trochę wzrośnie. Trzeba, więc się wcześniej zdecydować na konkretną metodę.


Transport auta z USA statkiem


Zwróćmy również uwagę na to, że w kosztach sprowadzenia auta z usa będzie oczywiście transport. Jak łatwo się domyślić jest to droga morska, bo pojazdy będą przewożone kontenerami. W tej sytuacji musimy się liczyć z opłatą od 150 do nawet 1200 USD. Dlatego wcześniej warto sprawdzić dokładnie ofertę przewozową.@ Copyright 2018