sofa rozkładana 160x200

2021-03-05

Wyposażamy pokój nastolatka – co powinno się w nim znaleźć?

Urządzenie pokoju nastolatka wcale nie należy do prostych zadań. Po jakie meble warto sięgnąć? Czego nie powinno zabraknąć w pokoju nastolatka? Podpowiadamy!

 

Biurko z fotelem

Na pewno w pokoju nastolatka nie powinno zabraknąć biurka z fotelem. Dziecko bardzo dużo czasu spędza na odrabianiu lekcji i nauce, a do tego celu potrzebne jest mu biurko oraz fotel. Wybierając coś dla dziecka, warto wziąć pod uwagę takie produkty, które zapewnią mu komfort, ale również mu się spodobają.

 

Sofa rozkładana

Najczęściej w pokoju nastolatka znaleźć można łóżko. Jednak powoli odchodzi się od takich mebli, ponieważ to sofa rozkładana 160x200 zajmuje mniej miejsca niż łóżko. Co więcej, sofa również jest wyposażona w funkcję spania, można ją rozłożyć na noc i dziecko będzie mogło z powodzeniem na niej spać.

 

Szafa

Na koniec warto pomyśleć o szafie, w której dziecko będzie mogło przechowywać swoje ubrania, zabawki, gry, czy inne prywatne rzeczy. Szafa powinna być dobrana do pozostałych elementów wyposażenia, dlatego dobrą praktyką jest stworzenie kompletu mebli.